Zapraszamy na 22. Targi Film Video Foto

W dniach 23-25 maja 2019 r. w Łodzi odbędą się Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO. Podobnie jak przez ostatnie lata, miłośnicy fotografii i filmu spotkają się w Hali Expo-Łódź przy alei Politechniki 4, gdzie na trzy targowe dni zagoszczą światowi i polscy producenci sprzętu, oprogramowania, oferujący usługi i branżowe media.

Miłośnicy, których pasją jest uwiecznianie rzeczywistości w kadrze zdjęciowym i filmowym, przez 3 dni będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą znanych producentów i dystrybutorów najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i wideo-filmowych oraz zaawansowanych rozwiązań 
z zakresu grafiki komputerowej, techniki audiowizualnej, cyfrowej obróbki obrazu, druku a także postprodukcji.

Od początku roku ruszyła sprzedaż on-line biletów na Film Video Foto 2019. Bilet on-line można kupić na stronie internetowej organizatora targów www.filmvideofoto.pl. Podobnie jak w latach ubiegłych pierwszy dzień targów jest przeznaczony wyłącznie dla przedstawicieli branży na spotkania B2B. Tego dnia targi można zwiedzać wyłącznie na podstawie kart dla profesjonalistów lub zaproszeń.